„Inny język to inna wizja życia”

Federico Fellini

angielski, francuski ...

Szkoła Języków Obcych Eureka to innowacyjna szkoła językowa , która w procesie nauki kładzie główny nacisk na komunikację. Z tego też powodu, już od pierwszych zajęć mówimy w języku obcym.

Jako jedyna szkoła w regionie uczymy języków obcych z wykorzystaniem tabletów, wyposażonych w oprogramowanie dostosowane do poziomów zaawansowania i grup wiekowych naszych Kursantów…

Każdy uczeń na zajęciach otrzymuje i pracuje na swoim urządzeniu.
Inspiracją do stworzenia nowatorskiej szkoły jest projekt rządowy „Cyfrowa szkoła”, który ma na celu rozwijanie kompetencji informacyjno-komunikacyjnych uczniów i nauczycieli.

Nasza szkoła wyposażona jest w niezbędny sprzęt: tablicę interaktywną, sprzęt audio-wizualny, nowoczesne pomoce dydaktyczne do nauki języka obcego, oprogramowania, gry interaktywne. Dlatego na naszych zajęciach nie można się nudzić.

Uczymy przede wszystkim skutecznie!

Aby zapewnić naszym Kursantom jak najlepszą ofertę edukacyjną w zaawansowanym technologicznie świecie połączyliśmy innowacyjne pomoce dydaktyczne z tradycyjnymi metodami nauczania, tak aby kształtowały wszystkie umiejętności językowe.

W Eurece możesz rozpocząć naukę w każdej chwili! Wystarczy umówić się na pierwsze zajęcia.

Proponujemy nasze usługi na wysokim poziomie, dokładając wszelkich starań by stale się zmieniać i rozwijać nasza ofertę ku coraz większej satysfakcji naszych Słuchaczy.

ZAPRASZAMY DO NAUKI

eurekaO nas