„Inny język to inna wizja życia”

Federico Fellini

angielski, francuski ...

Szkoła Języków Obcych Eureka to innowacyjna szkoła językowa , która w procesie nauki kładzie główny nacisk na komunikację. Z tego też powodu, już od pierwszych zajęć mówimy w języku obcym.

Jako jedyna szkoła w regionie uczymy języków obcych z wykorzystaniem tabletów, wyposażonych w oprogramowanie dostosowane do poziomów zaawansowania i grup wiekowych naszych Kursantów…

Każdy uczeń na zajęciach otrzymuje i pracuje na swoim urządzeniu.
Inspiracją do stworzenia nowatorskiej szkoły jest projekt rządowy „Cyfrowa szkoła”, który ma na celu rozwijanie kompetencji informacyjno-komunikacyjnych uczniów i nauczycieli.

Nasza szkoła wyposażona jest w niezbędny sprzęt: tablicę interaktywną, sprzęt audio-wizualny, nowoczesne pomoce dydaktyczne do nauki języka obcego, oprogramowania, gry interaktywne. Dlatego na naszych zajęciach nie można się nudzić.

Uczymy przede wszystkim skutecznie!

Aby zapewnić naszym Kursantom jak najlepszą ofertę edukacyjną w zaawansowanym technologicznie świecie połączyliśmy innowacyjne pomoce dydaktyczne z tradycyjnymi metodami nauczania, tak aby kształtowały wszystkie umiejętności językowe.

W Eurece możesz rozpocząć naukę w każdej chwili! Wystarczy napisać bezpłatny test poziomujący aby zakwalifikować się do grupy na Twoim poziomie zaawansowania, przyjść lub umówić się na pierwsze zajęcia.

Proponujemy nasze usługi na wysokim poziomie, dokładając wszelkich starań by stale się zmieniać i rozwijać nasza ofertę ku coraz większej satysfakcji naszych Słuchaczy.

ZAPRASZAMY DO NAUKI

eurekaO nas